نمایندگی خودرو

نرم افزار جامع مالی نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خودرو

با این نرم افزار ، به دلیل یکپارچه بودن کلیه بخشهای موجود ، مدیریت قادر خواهند بود بر تمامی امور روزانه ، اعم از بخشهای اجرایی ،مالی و اداری نظارت دقیق داشته باشند به همین دلیل امکان بهره وری هر چه بیشتر و توسعه را در آینده دارند.

از ویژگی های بارز نرم افزار ، امکان استفاده آن در کلیه مراکز خدماتی از قبیل ، تعمیرگاه های سنگین و سبک ، ماشین آلات و ادوات کشاورزی و از این قبیل می باشد.

مشتریان تمایل بیشتری برای مراجعه به مراکز دارند که ضمن ارائه خدمات منظم و خوب به آنها در قبال دریافت هزینه ، فاکتور های رایانه ای تحویل شود.از این رو جهت جلب اطمینان مشتری استفاده از نرم افزار ضروری به نظر می رسد.

این شرکت و مدیران آن بر این عقیده اند که موفقیت مشتری قطعا موفقیت شرکت را در برخواهد داشت.لذا تمام تلاش و سعی ما پس از نصب نرم افزار ، با اعمال ایده های شما مدیران گرامی و اجرای آن در نرم افزار هایمان ،موفقیت روز افزون شما مدیران محترم می باشد.

مختصری از امکانات به شرح ذیل میباشد:

 پذيرش خودرو:

ضمن اختصاص شماره سريال ورودي و شماره پرونده ، هنگامي كه خودرو پذيرش ميشود، كليه مشخصات فني خودرو مثل شماره موتور ، شاسي و بدنه ، نام مالك ، مقدار سوخت موجود در باك ، لوازم جانبي موجود در خودرو ،نوع خدمات مورد نیاز، ثبت می گردند تا از بروز اشکالات احتمالی در هنگام تحویل و ترخیص خودرو به مشتری جلوگیری شود.نوع پذیرش از لحاظ گارانتی یا وارانتی نیز مشخص می گردد.

ترخیص خودرو

در این بخش ،محاسبه قیمت قطعات و مبلغ خدمات که قبلا در نرم افزار توسط کاربر اصلی تعریف می شود. به صورت خودکار در یک ضمیمه به صورت جدول ظاهر می شود. و از آنجایی که در هنگام ثبت قطعات مصرفی خدمات در طول خدمات شماره پرونده خودرو دریافت می شود.کلیه مبالغ و اقلام به صورت خودکار در ترخیص خودرو جمع آوری شده و همچنین مالیات بر ارزش افزوده نیز محاسبه می شود.امکان درج تخفیف نیز با مجوز مدیریت وجود دارد.

نکته : در مواقعی که خودرو در گارانتی باشد اگر قطعات مصرفی در فاکتورهای صادر شده برای خودرو با مبلغ مورد تایید شرکت مغایرت داشته باشد.ما به التفاوت آن توسط نرم افزار محاسبه و به صورت جداگانه در همان فاکتور ترخیص از مشتری دریافت می گردد.

انبارداری

1- قابلیت استفاده از بارکد خوان

2- چاپ بارکد توسط نرم افزار و بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی جهت چاپ بارکد

3- چاپ برچسب کالا

4- تنوع گزارشات

5- امکان ایجاد چندین انبار و گزارش کالا به تفکیک انبارها و کلی

حسابداري:

با تمامي قسمت هاي مالي اعم از ترخيص ، فروش قطعه ، ثبت نام خودرو و حقوق و دستمزد ارتباط مستقيم داشته و كليه سندها بصورت خودكار ثبت مي شوند.

تحويل خودرو:

هنگامي كه مدارك و يا پلاك خودرو مي رسد ، شركت ميتواند بصورت جداگانه و حتي قبل از تحويل خودرو آنرا به مشتري تحويل نموده و ضمن ثبت در نرم افزار از مشتري رسيد تحويل نمايد.

دبیرخانه و اتوماسیون داخلی

از راههای عمده کسب درآمد و جلب مشتریان ایجاد یک رابطه پیوسته و دائمی است ،از جمله ابزار روابط عمومی نرم افزار دبیرخانه است.با نصب این نرم افزار و ثبت کلیه نامه های ارسالی و دریافتی ،امکان پیگیری نامه ها و بایگانی اطلاعات به صورت الکترونیکی از طریق اسکن درنرم افزار را پیدا خواهید نمود.

با نصب این نرم افزار ،امکان ثبت نامه های داخلی نیز وجود دارد. بعد از نصب و استفاده متوجه خواهید شد در بعضی موارد این نرم افزار از سیستم حسابداری نیز اهمیت بیشتری دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و روئیت نرم افزار با شماره تلفن های 05118681169 و 8840154 تماس حاصل فرمایید.

افراد حاضر در سایت

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


شرکت مهندسی نرم افزار منظومه                 پشتیبانی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 

آخرین اخبار

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار منظومه با تیمی از متخصصین مجرب پیشرو در تولید نرم افزارهای مالی حسابداری، انبارداری و... در خدمت کلیه اصناف و کارخانجات./

بیشتر

پشتیبانی

راه های تماس

ایمیل آدرس : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 05118681169