نرم افزار جامع کارخانجات آرد

پکیج نرم افزاری کارخانجات آرد والسی :

ard01

 

منحصر به فرد ترین نرم افزار مدیریت توزیع و فروش آرد و گندم با دقیق ترین کنترل های مالی...

 

این بسته نرم افزار طبق آخرین استانداردهای حسابداری و نحوه عملکرد کارخانجات آرد به روزرسانی ، و در بیش از 7 استان کشور اجراء گردیده است.

 

گروه نرم افزاری منظومه در سال 1377 با مشاوره مدیران ارشد مالی و با در اختیار داشتن تیم مجرب برنامه نویسی ، تولید و طراحی این بسته نرم افزاری را آغاز نموده وتوانسته است، پس از پشتیبانی های مداوم و تحقیقات ، از نوع عملکرد کارخانجات آرد پس از خارج شدن از حالت امانی ، بطور کامل نیاز مدیران عامل و مدیران مالی را فراهم آورد . به این معنا که نیاز مدیران از حیث کنترل های موجودی روزانه گندم و سایر مواد اولیه و مواد مصرفی را تامین نموده و همچنین میتواند بصورت روزانه موجودی محصولات ، بهای تمام شده محصول و آگاهی از کیفیت خط تولید را با توجه به گزارشات متنوع و مقایسه ایی بین مواد اولیه و محصول بصورت همزمان در غالبی غیر از غالب های مالی داشته باشد.

 

معرفی عملکرد سیستم صنعتی :

  نحوه عملکرد نرم افزار جهت مدیریت و کنترل انبارهای مواد طبق روش استاندارد بوده ، که عملیات توزین ، توزیع و فروش از بازرگانی و انتقال آن به حسابداری انبار با احتساب هزینه ها بصورت پیوست به صورت اتومات و در اختیار حسابدار است.
مبلغ گذاری حواله ها ، اعم از مواد و محصول بصورت خودکار و به نرخ میانگین بنا به صلاحدید صورت می گیرد.
برگشت به انبار از حواله و برگشت از انبار، از رسید بصورت کاملاً کنترل شده میباشد.
درج محصول در رسید با نرخ استاندارد است و با توجه به ثبت هزینه ها در هنگام ثبت در حسابداری انبار که بپیوست رسید ها میباشد. 
مبلغ هزینه نسبت به مبلغ کل مواد در این مواد سرشکن میشوند و کارتکس کالا با توجه به این موضوع نمایش داده شده و در اسناد حسابداری به تفکیک سند میخورد.
از آنجائی که سندهای فروش، هزینه و مواد را این نرم افزار طبق استانداردها رعایت مینماید ، قیمت تمام شده و نزدیک شدن نرخ هر محصول به نرخ واقعی تر ، صد درصد انجام میپذیرد.
شایان ذکر است محاسبات ریالی مواد و کالا و انتقال از بازرگانی به حسابداری انبار و سندهای حسابداری صد در صد خودکار است . و بسیاری از هزینه های ناشی از عملیات وقت گیر حسابداری انبار کاهش یافته و دقت عمل در ثبت را صد چندان می نماید.
معرفی عملکرد سیستم بازرگانی :
  نگرانی بیشتر مدیران محترم کارخانجات تولید آرد ، گلوگاه کارخانه که همان باسکول ورود و خروج گندم و آرد است میباشد. که در اغلب موارد اهمیت آن بدلیل عدم ارتباط با سیستم های مالی نادیده گرفته شده. از این رو این شرکت بیشترین توان خود را دربرنامه نویسی در این قسمت جهت انتقال اطلاعات بصورت همزمان در بعضی از موارد به اسناد مالی و در بعضی موارد به انبارها قرارداده است و اینگونه است که سقف اعتبار مشتریان ، میزان بدهی ... در همان ابتدا قابل ره گیری و کنترل میباشد . و همچنین بدلبل اینکه همواره نگاه مهندسین تولید این شرکت به خواسته مدیران از جهت کنترل موجودی گندم و بدهی مشتزیان و کیفیت آرد تولیدی بوده است ، لذا گزارشات ویژه ائی را در این سیستم طراحی نموده اند که مدیر در یک نگاه میتواند ، موجودی گندم ابتدای دوره ، گندم از توزین روزانه ، خروجی های روزانه محصولات ،سبوس و فضولات و در نهایت مانده گندم هر روز خود را داشته باشد. این گزارش از سه نقطه بازرگانی ، انبارداری صنعتی و حسابداری صنعتی استخراج می گردد.
  بسته های تشکیل دهنده این پکیج نرم افزاری عبارتند از : حسابداری صنعتی ، انبارداری صنعتی ، بازرگانی آرد و گندم ، حقوق و دستمزد ، اموال ، آزمایشگاه آرد و گندم ، اتوماسیون داخلی ، ارسال اس ام اس اتومات از گزارشات در خواستی مدیریت ، تامین و نگهداری و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان
 
   در صورت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مستقیم واحد فروش آرد 05118681169 - 02188209552 و 09357866239 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به ایمیل manzumehco@ yahoo.com ارسال و فرم درخواست روئیت نرم افزار را دریافت دارید...

افراد حاضر در سایت

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


شرکت مهندسی نرم افزار منظومه                 پشتیبانی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 

آخرین اخبار

درباره ما

شرکت مهندسی نرم افزار منظومه با تیمی از متخصصین مجرب پیشرو در تولید نرم افزارهای مالی حسابداری، انبارداری و... در خدمت کلیه اصناف و کارخانجات./

بیشتر

پشتیبانی

راه های تماس

ایمیل آدرس : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 05118681169